Hedrin® Once Spray

Bleskové odstranění vší z vlasů během 15 minutové aplikace.
Odvšivení vlasů už není stres. Bez vyčesávání.

hedrin-once-sprayPopis

Hedrin® Once Spray Gel je tekutý gel ve spreji. Mechanický rozprašovač pomáhá snadno nanést gel na hlavu a vlasy, včetně těžko dostupných míst. Hedrin® Once Spray Gel je vysoce účinný proti vším a vajíčkům.

Hedrin® Once Spray Gel funguje na principu udušení vší a zároveň jeho další složka Penetrol™ pomáhá přípravku pronikat přímo do vajíček vší. Ty jsou zahubeny dříve, než se mohou vylíhmout.

Gel je možné bezpečně používat tak často jak je potřeba, aniž by na něj vznikla rezistence. Je klinicky prokázáno, že jedna aplikace stačí na zahubení vší a vajíček.

Složení

Dimetícone 4% roztok, dimeticone není chemický jed, ale účinně ničí vší na základě fyzikálního procesu.

Penetrol™

Jak funguje

Na rozdíl od insekticidů, které vši otráví, Hedrin působí fyzikálně. Účinná složka Dimeticon obalí vši jako smršťovací folie. Penetrol navíc účinně hubí vajíčka vší.

Jak použít

Sprej je již zkompletován a připraven k použití. V příbalovém letáku najdete postup, jak s ním manipulovat.

Výhody přípravku

  • Tekutý gel
  • Snadná 15 minutová aplikace
    Příjemný k pokožce
  • Bez nepříjemného pachu
    Neobsahuje pesticidy
  • S Penetrolem ™ pro účinnější odstranění vajíček (klinicky ověřeno)

Návod použití:

Držte sprej asi 10 cm od vlasů; opatrně a rovnoměrně aplikujte dostatečné množství gelu na SUCHÉ vlasy tak, aby jim byla pokožka i vlasy kompletně pokryty a vlasy NASYCENY.
Rozetřete gel prsty nebo obyčejným hřebenem od kořínků vlasů ke konečkům.
Po nanesení nechte působit na vlasech alespoň 15 minut (možno ponechat i déle).
Aplikujte šampón přímo na celý povrch vlasů, aniž by byly nejprve navlhčeny, poté šampon důkladně opláchněte vodou. Tento postup opakujte, poté naneste kondicionér, opláchněte a vlasy vysušte. Hedrin® Once Spray Gel obsahuje přísady proti pěnění, takže šampon nepění. Pokud je to nutné, celý postup opakujte, ale mějte na paměti, že se šampón aplikuje přímo na suché vlasy.