Nadměrné pocení

Proč se potíme?

Pocení je samo o sobě zcela přirozeným procesem, který slouží k regulaci přirozené tělesné teploty. Pot pomáhá v případě nutnosti  ochlazovat povrch kůže, a tím i celý organismus.

Každé lidské tělo má přibližně dva miliony potních žláz; nejčastěji v podpaží, kolem hlavy, dlaní a chodidel. Tyto žlázy produkují přibližně půl litru potu denně. Při velmi vysokých teplotách mohou potní žlázy produkovat až šest litrů denně.

Nadměrné pocení

V průběhu čtyřiceti let přinesl ODABAN  ochranu proti nadměrnému pocení tisícům lidí.

Kladný ohlas na ODABAN ® jasně ukazuje, že tento antiperspirant chrání většinu oblastí těla, ať už se jedná o oblast hlavy, trupu nebo intimních partií.

ODABAN je vhodný i pro ty, kteří prodělali amputaci.

Mnozí, jež použili ODABAN ® k odstranění zápachu kladně hodnotili jeho vynikající deodorační vlastnosti.

Stále nové a nové pozitivní odezvy přicházejí od spokojených zákazníků.

Antiperspirant versus deodorant

Antiperspirant zabraňuje pocení, zatímco deodorant pomáhá zmírnit zápach z pocení.

Deodoranty jsou na rozdíl od antiperspirantů aplikovány velmi často, i několikrát během dne. A to jejich hlavní rozdíly od antiperspirantů.

Většina antiperspirantů je založena na částečném zablokování potních žláz.Také většina antiperspirantů má deodorační účinky. To se týká výrobku ODABAN ®, který tak udržuje pokožku v dobré kondici.

Velikost balení výrobku ODABAN® je 30 ml a jeho obsah vydrží šest až 12 měsíců

Kde všude lze použít Odaban

Kde všude lze použít ODABAN® Spray

ODABAN® je skutečně bezpečný antiperspirant, který vytváří ochranu proti nadměrnému pocení a nepříjemnému zápachu. Je vhodný i pro sportovce nebo pro lidi s protézami končetin.

obadanHlava a obličej
Nadměrné pocení hlavy, obličeje a temene hlavy

Zápach
ODABAN® pomáhá odstranit  extrémně nepříjemný a obtěžujícím zápach související s nadměrným pocením.

Ruce
Nadměrné pocení rukou může vést ke společensky obtížným situacím.

Mokré skvrny v podpaží
Ty již nemusí být součástí vašeho života a ovlivňovat váš výběr oblečení.

Tělo
Většinou se jedná o větší oblasti těla, jako jsou záda a trup. Nadměrné pocení je nepříjemné a stresující

Intimní části
V těchto citlivých partiích je nadměrné pocení redukováno včetně nepříjemného zápachu.

Nohy
Nadměrné pocení nohou má za následek nejen nepříjemný zápach, ale současně vytváří mnoho společenských problémů.

Protézy končetin
ODABAN je také vhodný pro ty, jež prodělali amputaci a mají protézy.

ODABAN Produkty

Pocení a nepříjemný zápach? To je minulost !

V dnešní době představuje pocení takřka společensky nežádoucí jev. Skvrny od potu a nepříjemný zápach často snižují sebedůvěru člověka.

Extrémní pocení postihuje zejména podpaží, ale také oblasti zad, rukou a nohou. Teplé letní měsíce navíc zapříčiňují, že se potíme ještě více než obvykle.

Pocení s sebou přináší řadu nepříjemných faktorů. Kromě neestetických vlhkých a velkých fleků na oděvu, lepkavých dlaní, viditelných kapiček na tváři bývá potící se člověk i nepříjemně cítit. V místech opakovaného intenzivního pocení zároveň vzniká živná půda pro plísně a bakterie, což vede ke zvýšenému výskytu infekcí.  Tím trpí zejména nohy.
Komplexní řada výrobků ODABAN® nabízí jednoduché a elegantní řešení tohoto problému. Problémy související s pocením přestanou být noční můrou.

Výrobek ODABAN® Spray poskytuje účinnou, dlouhotrvající a diskrétní pomoc ve všech situacích.Odaban krém na ruce řeší problém pocení rukou a do třetice – nepříjemný zápach nohou, který je následkem jejich pocení, můžete odstranit přípravkem Odaban pudr na nohy. Odaban pudr je určen nejen pro péči o chodidla, ale i o obuv, a poskytuje tak účinné řešení obou problémů