ODABAN® Lotio na ruce

obadan-lotionPopis produktu

Ochrana a péče proti silnému pocení rukou

Stále šetrný k pokožce

Jedinečná receptura výrobku ODABAN-krému na ruce spojuje jemnou péči o pokožku s dlouhotrvající ochranou proti silnému pocení rukou. Další složky výrobku – avokádový olej a vysoce kvalitní vosky – doplňují osvědčenou účinnou látku krému na ruce. Při všech činnostech vyžadujících pevný stisk ruky a nadměrné pocení rukou je v těchto případech tak obtěžují, ba až stresující, se můžete spolehnout na dlouhotrvající vysušující účinek tohoto krému. Pokud musíte při své činnosti používat ochranné rukavice, pak Vám tento krém zajistí jejich pohodlné nošení.

ODABAN® – Hand Lotion se rychle vstřebává, nezanechává mastný film a svou strukturou „neobtěžuje“ V decentní tubě je stále při ruce, když je potřeba.

Okamžitě ruce vysuší, což je důležité především pro bezpečnost při nadměrném sportovním výkonu, při nošení ochranných rukavic a pro budování sebevědomí při důležitých setkáních. Navíc účinně redukuje pocení dlaní.

Složení

voda, chlorid hlinitý 15 %, isopropyl myristát, butylenglykol, avokádový olej, jojobový olej, cetyl PEG/PPG-10/1 dimetikon, bílý včelí vosk, polyglyceryl-4, isostearát, hydrogenovaný ricinový olej, chlorid sodný, tokoferol, parfém

Jak funguje

Chlorid hlinitý obsažený v ODABANU reaguje s proteinem na kůži a blokuje potní kanálky, což způsobuje přesměrování toku potu do krevních kapilár, odkud je veden do oblasti kůže, kde se jednodušeji vypařuje. Tato změna způsobuje, že místa, kde byl nanesen ODABAN, zůstávají suchá bez kompenzace pocení na jiných partiích těla. Nerozpustnost vzniklého komplexu hliníku a proteinu způsobuje, že nedochází k absorpci hliníku do krevního oběhu. Proto je ODABAN naprosto bezpečný i při dlouhodobém používání, a to i v období těhotenství.

Jak použít

Díky struktuře kůže může být ODABAN locio na ruce používán i přes den. Používejte krém třikrát až pětkrát denně pro vytvoření silné ochranné vrstvy. Pro jednu aplikaci naneste množství o velikosti hrášku a jemně vmasírujte mezi prsty a dlaně.

Osoby, které trpí nadměrným pocením, by měly krém používat pravidelně. Osobám, které používají ochranné rukavice, se doporučuje počkat nejdříve, až se krém zcela absorbuje, a poté si teprve navléct rukavice.