Odaban® Spray

obadan-sprayBezstarostný celý den!

Nadměrné pocení může být velmi stresující a nepříjemné. S mimořádně silným pocením je spojen nepříjemný zápach rozkládajícího se potu a viditelné skvrny na oblečení.

ODABAN ® Spray
Popis produktu

Klasický prostředek proti propocenému podpaží a nepříjemnému zápachu potu

ODABAN® Spray je doporučován odborníky po celém světě jako prostředek proti silně propocenému podpaží a nepříjemnému zápachu potu. Praktický sprej s rozprašovačem neobsahuje hnací plyn ani vonné látky a nezpůsobuje alergie. ODABAN® Spray není parfémován, a proto jej lze kombinovat s jakýmkoli deodorantem nebo parfémem.

ODABAN® Spray obsahuje ideální koncentraci chloridu hlinitého a silikonového oleje, který poskytuje spolehlivou ochranu před silným pocením v podpaží, nepříjemnému zápachu potu a skvrnám od potu na oblečení.

ODABAN® Spray je vhodný pro každý typ pokožky, snadno se aplikuje a zabraňuje možnému podráždění kůže. ODABAN  se velmi jednoduše nanese večer před spaním, zpočátku denně, později dvakrát či třikrát týdně. Již po krátké době používání se tvorba potu a pocení v podpaží významně sníží a s naprostým klidem můžete vstoupit do nového dne. Nehezké skvrny na oblečení v oblasti podpaží nebo příliš výrazný zápach potu budou konečně minulostí.

ODABAN® Spray lze také aplikovat i na jiné části těla postižené silným pocením, jako jsou oblasti zad, šíje nebo čela.

ODABAN ® sprej je účinný, jemný a nabízí 24hodinovou ochranu míst, která jsou postižena nadměrným pocením.

Hermetický sprejový uzávěr:

Obsah účinné látky je v lahvičce hermeticky uzavřen. Tím je zaručeno chemické složení účinné složky (chloridu hlinitého). Hermetický uzávěr chrání účinnou složkou před možnou kontaminací, která pak může mít za následek rozklad účinné látky. Taktéž nehrozí rozlití přípravku.

Mechanický rozprašovač umožňuje přesné dávkování. Předávkování způsobuje podráždění kůže a nepříjemné svědění.

Díky unikátní sprejové formě lze účinnou látku dobře aplikovat i do hůře dostupných míst (např. aplikace na zádech).

Výrobek není parfémován a neobsahuje látky, které by mohly být příčinou alergie.

ODABAN® obsahuje vyzkoušenou a testovanou účinnou složku 20% chloridu hlinitého v alkohol-silikonové bázi.

Výroba a kvalita výrobku podléhá přísné kontrole. Tím je zaručena spokojenost uživatelů.

ODABAN ® je vhodný pro všechny typy pleti a na většinu postižených oblastí těla.

Díky unikátnímu složení a unikátnímu mechanickému rozprašovači, lze přesné množství účinné látky aplikovat na postižená místa, aniž by došlo k předávkování a tím k podráždění kůže.

ODABAN ® aplikujte přesně podle návodu a to vždy večer, těsně před spaním. Nezapomeňte, méně je více. Během několika dní bude Vaše pocení pod kontrolou.

Složení

Alkohol denaturát, hexahydrát chloridu hlinitého (20% aktivní složka), PEG- 12 dimetikon

Jak funguje

Chlorid hlinitý obsažený v ODABANU reaguje s proteinem na kůži a blokuje potní kanálky, což způsobuje přesměrování toku potu do krevních kapilár, odkud je veden do oblasti kůže, kde se jednodušeji vypařuje. Tato změna způsobuje, že místa, kde byl nanesen ODABAN, zůstávají suchá bez kompenzace pocení na jiných partiích těla. Nerozpustnost vzniklého komplexu hliníku a proteinu způsobuje, že nedochází k absorpci hliníku do krevního oběhu. Proto je ODABAN naprosto bezpečný i při dlouhodobém používání, a to i v období těhotenství.

Aplikace výrobku ODABAN® Spray

Použití ODABAN® Spray je velmi jednoduché. Výrobek se musí aplikovat večer, těsně před spaním. Je velmi důležité, aby pokožka byla před aplikací perfektně suchá, neboť ODABAN® reaguje s vlhkostí, a následně se tak objeví svědění pokožky.

Pokud je třeba, před aplikací vysušte dané oblasti pokožky fénem nebo použijte tělový pudr.

ODABAN® Spray aplikujte střídmě, jeden střik je dostačující. Ženy a lidé s citlivou pokožkou mohou pro aplikaci použit vatový kosmetický tampón nebo kousek vaty. Totéž platí pro aplikaci v oblasti obličeje nebo temene hlavy.

Při aplikaci do podpaží, směřujte střik přímo do středu podpažní jamky (o průměru 3 až 4 cm), kde je nejvíce potních žláz. Následující ráno ošetřené místo omyjte a usušte. Nikdy neaplikujte ODABAN® v průběhu dne. Používejte každý večer a tak dlouho, dokud problém s pocením bude přetrvávat, což může trvat od několika dní do několika týdnů. Po uplynutí tohoto období zredukujte aplikaci výrobku ODABAN® na jednou nebo dvakrát za týden podle potřeby.

Většinou několik aplikací je dostačující, avšak vždy aplikace provádějte do vymizení příznaků extrémního pocení.

Ale stále mějte na paměti, méně je více.

Nepoužívejte ODABAN® Spray na sliznice, poraněnou pokožku nebo 24 hodin po holení v podpaží.