Odaban® Pudr na nohy

obadan-zasypPopis

Pravidelná péče o nohy pomůže redukovat výskyt nepříjemného odéru, avšak většina lidí poté opět nazuje boty obsahující houby a bakterie, takže problém se poté velice rychle vrací. ODABAN pudr na nohy je určen nejen pro péči o chodidla, ale i o obuv, a poskytuje tak účinné řešení obou problémů. Tradiční léčivé rostliny, jako je kava kava (pepřovník opojný), manuka, peprmint a jiné aktivní složky, rychle likvidují bakterie druhů trichophyton mentagrophytes, micrococcus sp, breviabacterium, bacillus acinetobacterium.

Složení

kamenec draselný, mastek, oxid zinečnatý, zinek undecylenate, křemík, alkohol denaturát, extrakt z listů kava kava, manukový olej, glycerol, voda, gluconolactone, benzoát sodný

Jak funguje

Chlorid hlinitý obsažený v ODABANU reaguje s proteinem na kůži a blokuje potní kanálky, což způsobuje přesměrování toku potu do krevních kapilár, odkud je veden do oblasti kůže, kde se jednodušeji vypařuje. Tato změna způsobuje, že místa, kde byl nanesen ODABAN, zůstávají suchá bez kompenzace pocení na jiných partiích těla. Nerozpustnost vzniklého komplexu hliníku a proteinu způsobuje, že nedochází k absorpci hliníku do krevního oběhu. Proto je ODABAN naprosto bezpečný i při dlouhodobém používání, a to i v období těhotenství.

Jak použít

Péče o nohy a boty nebyla nikdy snazší. Naneste 1 odměrku do boty, a to každý den po dobu 7 dnů.. Tím se zbavíte nepříjemného odéru až na 6 měsíců! Pudr je nutno aplikovat do všech bot, které nosíte (i do nepravidelně nošených bot).

Jedno balení vydrží půl roku.