Hedrin® 4% Roztok Spray

Jednoduchý způsob jak skoncovat se vší dětskou.
Vhodný pro alergiky, astmatiky. Pro odvšivení dlouhých vlasů.

hedrin-roztok-spraySložení

Dimeticone 4% bezbarvý roztok. Dimeticone není chemický jed, ale účinně ničí vší na základě fyzikálního procesu. Tato základní složka se neabsorbuje kůží, a proto je přípravek vhodný pro těhotné ženy a děti od 6 měsíců. Další složka přípravku je Cyclomethicane5. Funguje jako nosič, který se po nanesení přípravku odpaří.

Jak funguje Hedrin

Na rozdíl od insekticidů, které vši otráví, Hedrin působí fyzikálně.

Účinná složka Dimeticon obalí vši jako smršťovací folie. Vši tak nemohou vylučovat vodu a veš praskne. Účinnost Hedrinu 4% roztoku byla ověřena v několika vědeckých studiích.

Výhody přípravku:

  • Účinný a bezpečný
  • Jednoduchá hodinová aplikace
  • Příjemný k pokožce
  • Bez nepříjemné vůně
  • Bez organofosfátů

Návod použití:

Hedrin roztok spray je připraven k použití po odstranění snímatelné barevné bezpečnostní pojistky pod jeho rozstřikovačem. Pojistka zajišťuje ochranu proti náhodnému úniku obsahu.

Ramena si přikryjte ručníkem. Držte sprej asi 10 cm od vlasů; opatrně a rovnoměrně aplikujte dostatečné množství roztoku na suché vlasy tak, aby jím pokožka i vlasy byly zcela kompletně pokryty a vlasy nasyceny. Buďte opatrní, nestříkejte sprej do očí a obličeje, nevdechněte jej.

Rozetřete roztok prsty nebo obyčejným hřebenem od kořínků vlasů ke koncům. Nechte vlasy přirozeně uschnout.

Po nanesení nechte na vlasech působit 1 hodinu.

Poté vlasy umyjte normálním šamponem, důkladně je opláchněte vodou a usušte.
Je důležité vlasy kontrolovat každý den po dobu sedmi dnů po aplikaci. Pokud by se případně objevily další vši, ihned celý postup opakovat.